Pralka w kuchni. Tak czy nie?

Gdzie najlepiej umieścić pralkę? Oczywiście w pralni w której mamy przestrzeń, deskę do prasowania i przestrzeń w której możemy swobodnie wywieszać, suszyć, segregować i składać ubrania, a nawet je przechowywać w szafach – oczywiście to tylko marzenia większości z nas. Kolejnym miejscem jest łazienka – właśnie tutaj najczęściej znajduje się pralka. Ale zdarza się też, że z braku miejsca albo po prostu z przyzwyczajenia i wygody umieszczamy pralkę w kuchni. Czy to dobre rozwiązanie? I w jaki sposób rozplanować przestrzeń aby pralka pasowała w kuchni.

Jeśli nie mamy specjalnie wyznaczonego miejsca na pralkę to musimy wybrać pomieszczenie, które ma podłączenie wodno-kanalizacyjne. Łazienka jest dobrym rozwiązaniem, ale niektórzy wolą aby łazienka była miejscem relaksu i odpoczynku dlatego wybierają kuchnie.

Jednym z powodów dla którego wybieramy kuchnie na miejsce w którym umieścimy pralkę jest stwierdzenie, że lepiej wszystkie urządzenia AGD mieć w jednym pomieszczeniu. Pozwala to na łatwiejsze zagospodarowanie i wykonywanie codziennych czynności, które w kuchni wykonujemy najczęściej. Planowanie czasu też jest jednym z powodów, ponieważ przed przygotowywaniem obiadu możemy nastawić pralkę, a po obiedzie pranie jest już gotowe do wysuszenia.

Zastanawiasz się jak ulokować pralkę aby kuchnia nie straciła całego uroku? Producenci mebli kuchennych oferują mnóstwo kombinacji i mebli do zabudowy pralki. Takie rozwiązanie pozwoli Ci całkowicie ukryć pralkę i cały problem masz z głowy.

Najnowsze wpisy

Archiwa

Kategorie

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *